Pomoc COACHA w znalezieniu wymarzonej pracy

Oferujemy różnego rodzaju programy i usługi, które pozwalają na doskonalenie umiejętności przywódczych, radzenie sobie ze stresem, rozwijanie skuteczności osobistej oraz budowanie pozytywnych relacji z innymi. W ramach programów coachingowych pracownicy uczą się skutecznego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, efektywnego zarządzania czasem oraz budowania pozytywnych relacji z innymi. Dzięki temu, pracownicy są bardziej zaangażowani w pracę, osiągają lepsze wyniki i mają większą satysfakcję z wykonywanej pracy.

Przedsiębiorstwa natomiast mogą korzystać z usług firmy coachingowej w celu rozwoju swojego biznesu, poprawy efektywności działania i zwiększenia konkurencyjności na rynku. Coaching biznesowy może pomóc w tworzeniu strategii rozwoju, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz doskonaleniu umiejętności zarządzania i przywództwa.

Zapisz się na kurs!

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności oraz akceptuję jej postanowienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SzkoleniaMM Rafał Dunaj ul. Legionów Polskich 30, 32-064 Rudawa zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póz. zm.), w celu przeprowadzenia szkolenia zawodowego i przekazania do odpowiednich organów uprawnionych do przeprowadzenia egzaminu i wydania stosownych uprawnień. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Podanie danych jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt z Administratorem danych osobowych możliwy jest pod adresem poczty elektronicznej biuro@szkoleniamm.pl”
Liczba głosów: 4 Ocena: 5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *