O nas

Szkolenie zawodowe w Krakowie pod okiem profesjonalistów

Nasza misja

Kim jesteśmy

Szeroki zakres szkoleń dostosowanych do potrzeb rynku pracy

Ośrodek Szkoleń Zawodowych SzkoleniaMM to jedna z nielicznych firm działających na terenie Krakowa i okolic, która organizuje specjalistyczne kursy i szkolenia zawodowe w elastycznym systemie czasowym oraz dysponuje pełną infrastrukturą szkoleniową – sale wykładowe, park maszynowy, poligon do zajęć praktycznych.

Wykwalifikowana kadra posiada wszystkie niezbędne uprawnienia wymagane odrębnymi przepisami do prowadzenia szkoleń zawodowych oraz kursów kwalifikacyjnych. Po ukończeniu szkolenia i pozytywnie zdanym egzaminie końcowym nasi kursanci otrzymują odpowiednie dokumenty i uprawnienia do wykonywania zawodu.

Zapewniamy wysoką jakość szkolenia, doświadczonych wykładowców i instruktorów oraz nowoczesny sprzęt szkoleniowy.

szkolenie mm na koparkę

Nasze wartości

Zobacz, co jest dla nas ważne

Nasze wartości to indywidualne podejście, zaangażowanie i profesjonalizm, które są dla nas kluczowe w każdym szkoleniu.

Zaangażowanie

W trakcie naszych szkoleń zawodowych i kursów specjalistycznych nabierzesz wprawy i doświadczenia, które zaprocentują na przyszłość. Poziom naszych usług potwierdzają zezwolenia i certyfikaty oraz liczne pozytywne opinie klientów.

Indywidualne podejście

Oferujemy stałą lub jednorazową współpracę zarówno dużym firmom, jak i klientom indywidualnym.

Profesjonalizm

Jak przystało na profesjonalny ośrodek szkoleniowy posiadamy pozytywną opinię oraz zezwolenia wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie oraz Urząd Dozoru Technicznego w Krakowie.

Nasz zespół

Poznaj naszych ekspertów!

Nasza kadra to zespół profesjonalistów w pełni wykwalifikowanych w swych dziedzinach, posiadających rozległą wiedzę oraz długoletnie doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń technicznych. W prosty i rzeczowy sposób przekażą Ci wiedzę teoretyczną i praktyczną. Współpracujemy także z trenerami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Szkolenie zawodowe? Tylko w Ośrodku SzkoleniaMM

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z naszej oferty bądź poszukujących czegoś więcej prosimy o kontakt. Chętnie organizujemy też indywidualne kursy zawodowe na życzenie klienta.

Dla zorganizowanych grup powyżej 15 osób istnieje możliwość negocjacji cen.