O nas

Szkolenie zawodowe w Krakowie pod okiem profesjonalistów

Ośrodek Szkoleń Zawodowych SzkoleniaMM działa na rynku podnoszenia kwalifikacji zawodowych już od 2010 roku. Od początku naszym głównym celem jest kształcenie, doskonalenie i dokształcanie pracowników na różnych szczeblach rozwoju ich kariery zawodowej.

 

Poznaj ekspertów!

Nasza kadra to zespół profesjonalistów w pełni wykwalifikowanych w swych dziedzinach, posiadających rozległą wiedzę oraz długoletnie doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń technicznych. W prosty i rzeczowy sposób przekażą Ci wiedzę teoretyczną i praktyczną. Współpracujemy także z trenerami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferujemy stałą lub jednorazową współpracę zarówno dużym firmom, jak i klientom indywidualnym.

W trakcie naszych szkoleń zawodowych i kursów specjalistycznych nabierzesz wprawy i doświadczenia, które zaprocentują na przyszłość. Poziom naszych usług potwierdzają zezwolenia i certyfikaty oraz liczne pozytywne opinie klientów.

Jak przystało na profesjonalny ośrodek szkoleniowy posiadamy pozytywną opinię oraz zezwolenia wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie oraz Urząd Dozoru Technicznego w Krakowie.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z naszej oferty bądź poszukujących czegoś więcej prosimy o kontakt. Chętnie organizujemy też indywidualne kursy zawodowe na życzenie klienta.

Dla zorganizowanych grup powyżej 15 osób istnieje możliwość negocjacji cen.

Zapraszamy do naszego biura w Rudawie k/Krakowa, ul. Legionów Polskich 30 oraz do sal wykładowych w Rudawie i Krakowie.

Szkolenie zawodowe Kraków? Tylko w Ośrodku SzkoleniaMM

Zobacz terminy najbliższych kursów zawodowych | Kurs operator koparko-ładowarki | Szkolenie monter rusztowań

 

Pobierz ważne dokumenty

 
Szkolenie zawodowe Kraków pod okiem ekspertów - poznaj nas - SzkoleniaMM