Opis szkolenia na operatora koparkoładowarki

Ośrodek Szkoleń Zawodowych SzkoleniaMM zaprasza na kurs: Operator koparkoładowarki kl. III – wszystkie. Koparkoładowarka ma jedną klasę uprawnień — kl.III, mając te uprawnienia można obsługiwać wszystkie koparkoładowarki oraz dodatkowo koparkę do 4 ton i ładowarkę do 8 ton.

Gwarantujemy teoretyczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu, tak abyś mógł uzyskać uprawnienia na koparkoładowarkę.

Kurs prowadzony jest zgodnie z programem nauczania opracowanym przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

Co oferujemy w naszym kursie?

  • Teoretyczne podstawy obsługi koparkoładowarek — nasze szkolenie zapewnia teoretyczne przygotowanie, obejmujące zasady bezpiecznej pracy, budowę maszyn, zrozumienie ich mechanizmów działania oraz przepisy prawne związane z obsługą koparkoładowarek.
  • Praktyczna nauka obsługi — pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy kursu będą mieli okazję do nauki i doskonalenia technik pracy z koparkoładowarką, co obejmuje m.in. kopanie, ładowanie, równanie terenu oraz inne czynności związane z codzienną eksploatacją tych maszyn.
  • Zgodność z aktualnymi standardami — program nauczania został opracowany we współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz — Warszawski Instytut Technologiczny, co zapewnia aktualność i wysoką jakość naszego kursu.

Kurs jest skierowany do osób, które planują rozpocząć lub kontynuować swoją karierę w branży budowlanej jako operatorzy koparkoładowarek. Jest to idealna propozycja dla początkujących, jak i dla tych, którzy chcą odświeżyć i poszerzyć swoje umiejętności.

Pozytywne zaliczenie egzaminu końcowego umożliwia uzyskanie Państwowych uprawnień, które są potwierdzeniem kwalifikacji zawodowych. Posiadanie uprawnień zwiększa szanse na zatrudnienie w branży budowlanej, oferującej wiele możliwości rozwoju.

Wymagania do rozpoczęcia kursu operatora koparkoładowarki

  • ukończone 18 lat,
  • aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora koparkoładowarek

Ile kosztuje kurs na koparkoładowarkę?

Cena kursu na koparkoładowarkę to 1800 zł. Cena zawiera koszt egzaminu końcowego.

Co oferujemy w cenie szkolenia?

  • solidne przygotowanie z teoretycznej i praktycznej obsługi koparkoładowarki
  • pełny pakiet materiałów szkoleniowych
  • opłacenie kosztu egzaminu
  • dokumenty uzyskane po szkoleniu:  uprawnienia do wykonywania zawodu operatora koparkoładowarki kl.III – wszystkie, wydane przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny

Najbliższy termin rozpoczęcia kursu na operatora koparkoładowarki

10 czerwiec 2024 r.

Kurs trwa 2-3 tygodnie. Zajęcia odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy.

W celu zapisania się na kurs operator koparkoładowarki wystarczy, że wypełnisz formularz obok. Dalsze kroki otrzymasz w wiadomości email lub po prostu zadzwoń do nas pod nr tel. 501-451-340.

Egzamin po kursie

Egzamin odbywa się w siedzibie naszego Ośrodka w Rudawie przed komisją powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Egzamin składa się z części teoretycznej oraz części praktycznej. Egzamin teoretyczny zdawany jest w formie ustnej.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy na koparkę potrzebne jest prawo jazdy?

Choć ze względów prawnych prawo jazdy kat. B nie jest wymagane, to z przyczyn praktycznych jest ono niezbędne. Wynika to z faktu, że operator powinien mieć możliwość poruszania się sprzętem po drogach publicznych.

2. Jak zrobić uprawnienia na koparkę?

Aby uzyskać uprawnienia na koparkę, należy podejść do egzaminu przed komisją powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz — Warszawki Instytut Technologiczny. Pozytywny wynik z części teoretycznej i praktycznej daje uprawnienia do wykonywania zawodu.

3. Ile kosztują uprawnienia na koparkę?

Koszt szkolenia na operatora koparkoładowarki to 1800 zł. Cena zawiera koszt egzaminu końcowego. 

Zapisz się na kurs!

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności oraz akceptuję jej postanowienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SzkoleniaMM Rafał Dunaj ul. Legionów Polskich 30, 32-064 Rudawa zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póz. zm.), w celu przeprowadzenia szkolenia zawodowego i przekazania do odpowiednich organów uprawnionych do przeprowadzenia egzaminu i wydania stosownych uprawnień. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Podanie danych jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt z Administratorem danych osobowych możliwy jest pod adresem poczty elektronicznej biuro@szkoleniamm.pl”
Liczba głosów: 26 Ocena: 5/5

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *