Opinie

Sprawdź, co myślą o nas nasi kursanci.

Co o nas mówią uczestnicy naszych kursów?


Opinie

„Gdyby się tylko dało, dałbym 6/5 zaczynając od obsługi kursanta. Kursant na I miejscu. Wykłady: Wykładowcy/Instruktorzy odpowiadają na każde pytanie, można liczyć na fachową pomoc zarówno teoretyczną. Napewno wrócę jeszcze po nie jedno szkolenie. Ukłony w stronę Pani Małgorzaty, Pana Rafała, wykładowców i instruktorów. Jak podnosić kwalifikacje zawodowe ty tylko z Wami😉 Dziękuję bardzo za fachową obsługę i napewno do zobaczenia 😁”

Kamil

„Fachowe przygotowanie do egzaminów i przyszłej pracy. Polecam”

Adrian

„Bardzo przyjazna atmosfera i wiedza przekazana przez wykładowców w bardzo przystępny sposób. Serdecznie polecam ten ośrodek do podnoszenia swoich kwalifikacji.”

Michał

„Od samego początku podejście do kursanta na najwyższym poziomie, aż do samego egzaminu. Z niczym nie było najmniejszego problemu. Polecam ten ośrodek :), na pewno wróce po kolejne uprawnienia.”

Artur

„Bardzo polecam. Podejscie do kursantów na najwyzszym poziomie, bardzo przyjazni wlasciciele, super panowie wykładowcy oraz instruktorzy. Jesli myslimy o poszerzeniu/nabyciu kwalifikacji, to tylko tutaj. Polecam”

Michał

„Doskonała kadra, życzliwi właściciele, wsparcie dla kursantów w każdej chwili. Gorąco polecam i życzę każdemu tak profesjonalnego i zorganizowanego Ośrodka Szkoleniowego.”

Doskonała kadra, życzliwi Właściciele, wsparcie dla kursantów w każdej chwili.

Krzysztof

„Ośrodek prowadzi szkolenia na wysokim poziomie.
Wykładowcy jak i instruktorzy posiadają dużą wiedzę i chętnie się nią dzielą, nie ma pytań bez odpowiedzi. Panuje tu miła atmosfera, właściciele ośrodka przyjaźnie nastawieni do kursantów, starają się pomóc w każdej sytuacji.
Polecam wszystkim.”

Marcin

„Merytoryczne szkolenie, mili ludzie, bardzo polecam.przy odrobinie wkładu własnego w naukę, egzamin zaliczony na pewno.”

Dawid

„Polecam. Miła atmosfera, kontakt i organizacja szkolenia na wysokim poziomie oraz oczywiście przygotowanie do egzaminu bardzo dobre.
Koparka kl III
Koparkoładowarka”

Mateusz

„Kurs na montera rusztowań wszystko zorganizowane na wysokim poziomie,jak i przekazanie wiedzy tak i sam egzamin.polecam w 100%.”

Mateusz

„Bardzo fajny ośrodek szkoleniowy.Instruktorzy potrafią przekazać wiedzę w niesamowity sposób,dzięki czemu zarówno egzamin praktyczny jak i teorytyczny nie stanowi żadnego problemu.Kontakt z właścielami bardzo szybki i konkretny(wszystko bardzo jasne i przejrzyste).Maszyny na których odbywają się zajecia zadbane i nowoczesne.Jedyny minusem jest to że moja teściowa dowiedziała się o mmszkolenia i teraz chce zostać operatorem koparki.”

Patryk

„Wykładowcy – super. p. Marian gada, gada, i gada, przekaże ci więcej wiedzy aniżeli jest Ci potrzebne do zdania egzaminu.
Instruktorzy – super. Tomek i Łukasz, przetrenują Cię, na Koparce lub Ładowarce, do skutku aż będziesz umiał.
Więc po takim szkoleniu, egzamin to formalność !!!”
Maciej

Publikowanie na stronie internetowej opinie pochodzą wyłącznie od osób, które brały udział w szkoleniach. Po ukończonym szkoleniu organizator zwraca się do uczestników z prośbą o wystawienie opinii o szkoleniu. Wybrane przez organizatora opinie publikowane są na stronie internetowej.

Szkolenie zawodowe? Tylko w Ośrodku SzkoleniaMM

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z naszej oferty bądź poszukujących czegoś więcej prosimy o kontakt. Chętnie organizujemy też indywidualne kursy zawodowe na życzenie klienta.

Dla zorganizowanych grup powyżej 15 osób istnieje możliwość negocjacji cen.