Opinie

Sprawdź, co myślą o nas nasi kursanci.

Co o nas mówią uczestnicy naszych kursów?


Opinie

„Gdyby się tylko dało, dałbym 6/5 zaczynając od obsługi kursanta. Kursant na I miejscu. Wykłady: Wykładowcy/Instruktorzy odpowiadają na każde pytanie, można liczyć na fachową pomoc zarówno teoretyczną. Napewno wrócę jeszcze po nie jedno szkolenie. Ukłony w stronę Pani Małgorzaty, Pana Rafała, wykładowców i instruktorów. Jak podnosić kwalifikacje zawodowe ty tylko z Wami😉 Dziękuję bardzo za fachową obsługę i napewno do zobaczenia 😁”

Kamil

„Fachowe przygotowanie do egzaminów i przyszłej pracy. Polecam”

Adrian

„Bardzo przyjazna atmosfera i wiedza przekazana przez wykładowców w bardzo przystępny sposób. Serdecznie polecam ten ośrodek do podnoszenia swoich kwalifikacji.”

Michał

„Od samego początku podejście do kursanta na najwyższym poziomie, aż do samego egzaminu. Z niczym nie było najmniejszego problemu. Polecam ten ośrodek :), na pewno wróce po kolejne uprawnienia.”

Artur

„Bardzo polecam. Podejscie do kursantów na najwyzszym poziomie, bardzo przyjazni wlasciciele, super panowie wykładowcy oraz instruktorzy. Jesli myslimy o poszerzeniu/nabyciu kwalifikacji, to tylko tutaj. Polecam”

Michał

„Doskonała kadra, życzliwi właściciele, wsparcie dla kursantów w każdej chwili. Gorąco polecam i życzę każdemu tak profesjonalnego i zorganizowanego Ośrodka Szkoleniowego.”

Doskonała kadra, życzliwi Właściciele, wsparcie dla kursantów w każdej chwili.

Krzysztof

„Ośrodek prowadzi szkolenia na wysokim poziomie.
Wykładowcy jak i instruktorzy posiadają dużą wiedzę i chętnie się nią dzielą, nie ma pytań bez odpowiedzi. Panuje tu miła atmosfera, właściciele ośrodka przyjaźnie nastawieni do kursantów, starają się pomóc w każdej sytuacji.
Polecam wszystkim.”

Marcin

„Merytoryczne szkolenie, mili ludzie, bardzo polecam.przy odrobinie wkładu własnego w naukę, egzamin zaliczony na pewno.”

Dawid

„Polecam. Miła atmosfera, kontakt i organizacja szkolenia na wysokim poziomie oraz oczywiście przygotowanie do egzaminu bardzo dobre.
Koparka kl III
Koparkoładowarka”

Mateusz

„Kurs na montera rusztowań wszystko zorganizowane na wysokim poziomie,jak i przekazanie wiedzy tak i sam egzamin.polecam w 100%.”

Mateusz

„Bardzo fajny ośrodek szkoleniowy.Instruktorzy potrafią przekazać wiedzę w niesamowity sposób,dzięki czemu zarówno egzamin praktyczny jak i teorytyczny nie stanowi żadnego problemu.Kontakt z właścielami bardzo szybki i konkretny(wszystko bardzo jasne i przejrzyste).Maszyny na których odbywają się zajecia zadbane i nowoczesne.Jedyny minusem jest to że moja teściowa dowiedziała się o mmszkolenia i teraz chce zostać operatorem koparki.”

Patryk

„Wykładowcy – super. p. Marian gada, gada, i gada, przekaże ci więcej wiedzy aniżeli jest Ci potrzebne do zdania egzaminu.
Instruktorzy – super. Tomek i Łukasz, przetrenują Cię, na Koparce lub Ładowarce, do skutku aż będziesz umiał. Więc po takim szkoleniu, egzamin to formalność !!!”

Maciej

„SzkoleniaMM to grupa Profesjonalistów, pełnych pasji, oddania i wzajemnego szacunku. Zjawiasz się na kursie a Oni wszystkie te dobre emocje przenoszą na Ciebie, czujesz że jesteś wśród ludzi, którzy się lubią i którzy lubią Ciebie. Czujesz, że możesz na nich liczyć, że nie będziesz sam, że Ci pomogą, że jesteś ważny, że w Ciebie wierzą i chcą być cząstką Twojego sukcesu i są! Ukończyłem kurs operatora koparko-ładowarki, instruktor to niezwykła osoba obdarzona wyjątkowym talentem. Nauczy Cię obsługiwać maszynę a w trakcie egzaminu zredukuje stres, da wskazówki, pomoże. To On kreuje przebieg egzaminu, sprawia, że egzaminator widzi to, co dobrego zrobiłeś i pomija ewentualne potknięcia. Robi to tak naturalnie i dyskretnie, że łatwo przeoczyć Jego wkład w zdawalność egzaminu praktycznego w mojej ocenie największy. Dziękuję.
Właściciel firmy pogodny, wesoły, otwarty pełen zaangażowania, każdą chwilę wykorzystuje na rozmowy z kursantami. Tłumaczy, wyjaśnia, poznaje kursantów i układa strategię na egzamin. To On decyduje, kto w jakiej kolejności, do którego egzaminatora podejdzie, tak by miał największe szanse na zdanie. Talent znajomość ludzkiej natury, charakteru, doświadczenie, wypracowana i doskonalona latami strategia, powodują wysoką zdawalność egzaminów, która wyróżnia firmę SzkoleniaMM”

Jacek

Publikowanie na stronie internetowej opinie pochodzą wyłącznie od osób, które brały udział w szkoleniach. Po ukończonym szkoleniu organizator zwraca się do uczestników z prośbą o wystawienie opinii o szkoleniu. Wybrane przez organizatora opinie publikowane są na stronie internetowej.

Szkolenie zawodowe? Tylko w Ośrodku SzkoleniaMM

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami z naszej oferty bądź poszukujących czegoś więcej prosimy o kontakt. Chętnie organizujemy też indywidualne kursy zawodowe na życzenie klienta.

Dla zorganizowanych grup powyżej 15 osób istnieje możliwość negocjacji cen.