Opis kursu:

Ośrodek Szkoleń Zawodowych SzkoleniaMM zaprasza na kurs: Operator koparkoładowarki kl. III – wszystkie

Cel szkolenia: teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania uprawnień operatora operatora koparkoładowarki kl.III – wszystkie.

Warunki przyjęcia na kurs operator koparkoładowarki kl. III:

  • ukończone 18 lat,
  • aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora koparkoładowarki

Zakres szkolenia:

  • część teoretyczna i praktyczna nauka obsługi koparkoładowarki
  • pełny pakiet materiałów szkoleniowych
  • koszt egzaminu
  • dokumenty uzyskane po szkoleniu:  uprawnienia do wykonywania zawodu operatora koparkoładowarki kl.III – wszystkie, wydane przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny

Dodatkowe informacje:

Kurs prowadzony jest zgodnie z programem nauczania opracowanym przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny

System zajęć: zajęcia odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy

Egzamin: odbywa się w siedzibie naszego Ośrodka w Rudawie przed komisją powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny

Termin rozpoczęcia szkolenia:

09 październik 2023 r.

Cena kursu:

Cena – 1600 zł.

Cena zawiera koszt egzaminu końcowego.

Aby zapewnić komfort przyswajania wiedzy, spotykamy się z Tobą w ok. 15-osobowych grupach. Gwarantujemy teoretyczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu oraz dbałość o najwyższą jakość usług.

W celu zapisania się na kurs operator koparkoładowarki wystarczy, że wypełnisz formularz obok. Dalsze kroki otrzymasz w wiadomości email lub po prostu zadzwoń do nas pod nr tel. 501-451-340.

Koparkoładowarka jest maszyną budowlaną, której największą zaletą jest jej duży zakres pracy. Jest praktycznie nieodzownym elementem każdej budowy. Łatwo ją rozpoznać – przednią łyżkę stanowi ładowarka, a tylną koparka. Jej najczęstsze wykorzystanie to: prace ziemne oraz przeładunkowe. Zdarza się również, że są używane do: wykonywania odwiertów, zgarniania, załadunku czy odśnieżania.

Stąd wynika tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zapisz się na kurs!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SzkoleniaMM Rafał Dunaj ul. Legionów Polskich 30, 32-064 Rudawa zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póz. zm.), w celu przeprowadzenia szkolenia zawodowego i przekazania do odpowiednich organów uprawnionych do przeprowadzenia egzaminu i wydania stosownych uprawnień. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Podanie danych jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Moje dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt z Administratorem danych osobowych możliwy jest pod adresem poczty elektronicznej biuro@szkoleniamm.pl”
YouTube video
Liczba głosów: 21 Ocena: 5/5

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *