Kurs operator koparko-ładowarki - SzkoleniaMM

12 czerwiec 2023 r. – kurs zawodowy: operator koparkoładowarki, koparki i ładowarki

Opublikowano Opublikowano w Operator maszyn budowlanych

Ośrodek Szkoleń Zawodowych SzkoleniaMM zaprasza na kurs zawodowy: operator koparkoładowarki kl. III – wszystkie

Koparkoładowarka jest maszyną budowlaną, której największą zaletą jest jej duży zakres pracy. Jest praktycznie nieodzownym elementem każdej budowy. Łatwo ją rozpoznać – przednią łyżkę stanowi ładowarka, a tylną koparka. Jej najczęstsze wykorzystanie to: prace ziemne oraz przeładunkowe. Zdarza się również, że są używane do: wykonywania odwiertów, zgarniania, załadunku czy odśnieżania.

Stąd wynika tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Aby pracować na stanowisku operator koparkoładowarki konieczne jest posiadanie uprawnień państwowych – wpisu w książeczce operatora maszyn roboczych. Jeśli chcesz mieć możliwość operowania tą maszyną, mamy dla Ciebie dobrą informację.

Przygotujemy Cię do egzaminu, dzięki czemu z pewnością uzyskasz uprawnienia do zawodu. Organizujemy kurs operator koparkoładowarki dostosowując się do potrzeb naszych klientów.

Kurs na operatora koparko-ładowarki

Cel szkolenia: teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania uprawnień operatora koparkoładowarki kl. III – wszystkie.

Warunki przyjęcia:

 • ukończone 18 lat
 • aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora koparkoładowarki

Zakres szkolenia:

 • część teoretyczna i praktyczna nauka obsługi koparkoładowarki,
 • pełny pakiet materiałów szkoleniowych,
 • koszt egzaminu.

Dokumenty uzyskane po szkoleniu: książeczka operatora maszyn roboczych potwierdzająca uprawnienia do wykonywania zawodu operatora koparkoładowarki kl. III – wszystkie, wydana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy.

Dodatkowe informacje: kurs prowadzony jest zgodnie z programem nauczania opracowanym przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy.

System zajęć: zajęcia odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy.

Egzamin: odbywa się w siedzibie naszego Ośrodka w Rudawie przed komisją powołaną przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy.

Kurs operator koparkoładowarki – termin rozpoczęcia szkolenia: 15 maj 2023 r

Płatność: 1750 zł. Cena zawiera koszt egzaminu końcowego. 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Dodatkowe informacje

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (wymagane)

  Kurs operator koparko-ładowarki - zajęcia praktyczne - SzkoleniaMM

  Zobacz ceny innych szkoleń.