OPERATOR KOPARKOŁADOWARKI KL.III

Opublikowano Opublikowano w Operator maszyn budowlanych

OŚRODEK SZKOLEŃ ZAWODOWYCH SZKOLENIAMM ZAPRASZA NA KURS:  „OPERATOR KOPARKOŁADOWARKI KL.III – WSZYSTKIE”

Koparkoładowarka jest maszyną budowlaną, której największą zaletą jest jej duży zakres pracy. Jest praktycznie nieodzownym elementem każdej budowy. Łatwo ją rozpoznać – przednią łyżkę stanowi ładowarka, a tylną koparka. Jej najczęstsze wykorzystanie to: prace ziemne oraz przeładunkowe. Zdarza się również, że są używane do: wykonywania odwiertów, zgarniania, załadunku czy odśnieżania.

Stąd wynika tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Aby pracować na stanowisku operator koparkoładowarki konieczne jest posiadanie uprawnień państwowych – wpisu w książeczce operatora maszyn roboczych. Jeśli chcesz mieć możliwość operować tą maszyną, mamy dla Ciebie dobrą informację.

Przygotujemy Cię do egzaminu, dzięki czemu z pewnością uzyskasz uprawnienia do zawodu. Organizujemy kurs operatora koparkoładowarki dostosowując się do potrzeb naszych klientów.

Kurs na operatora koparkoładowarki

Cel szkolenia: teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania uprawnień operatora operatora koparkoładowarki kl.III – wszystkie.

Warunki przyjęcia:

  • ukończone 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora koparkoładowarki.

Zakres szkolenia:

  • część teoretyczna i praktyczna nauka obsługi koparkoładowarki
  • pełny pakiet materiałów szkoleniowych
  • koszt egzaminu

Dokumenty uzyskane po szkoleniu: książeczka operatora maszyn roboczych potwierdzająca uprawnienia do wykonywania zawodu operatora koparkoładowarki kl.III – wszystkie, wydana przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy

Dodatkowe informacje: kurs prowadzony jest zgodnie z programem nauczania opracowanym przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

System zajęć: zajęcia odbywają się w dni powszednie oraz w weekendy

Egzamin: odbywa się w siedzibie naszego Ośrodka w Rudawie przed komisją powołaną przez Centrum Certyfikacji i Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Termin rozpoczęcia szkolenia: 03 grudzień 2018 r.

Płatność: 1250 zł

Aby zapewnić komfort przyswajania wiedzy, spotykamy się z Tobą w ok. 15-osobowych grupach. Gwarantujemy teoretyczne i praktyczne przygotowanie do egzaminu oraz dbałość o najwyższą jakość usług.

W celu zapisania się na kurs operator koparkoładowarki wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej. Dalsze kroki otrzymasz w wiadomości email.

Dowiedz się, jak przygotować się na kurs na operatora koparki.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa szkolenia (wymagane)

Dodatkowe informacje

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (wymagane)